RU

Відбулася перша зустріч української делегації з МВФ

17.10.2019, 12:56
Відбулася перша зустріч української делегації з МВФ - Фото
Фото: twitter.com/YSmolii

Представники української делегації 16 жовтня зустрілися із заступником директора Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном. Про це в Twitter написав голова Національного банку України Яків Смолій.

За його словами обговорювали нову програму МВФ. "Переговори щодо нової довгострокової програми співпраці тривають", - написав Смолій.

Смолій також зазначив, що 16 жовтня відбулася ще одна зустріч: з віце-президентом Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером. "Наші КПЕ з @WorldBank збігаються - очищення банківського сектора України від непрацюючих кредитів як один із необхідних кроків для пожвавлення кредитування бізнесу", - зазначив Смолій.

  • Українська делегація у складі представників Міністерства фінансів і НБУ вирушила в США для переговорів з МВФ та іншими фінансовими організаціями.
  • Місія МВФ працювала в Україні 11-26 вересня щодо питання укладення нової програми співпраці. У підсумку місія поїхала без конкретики, повідомивши, що обговорення продовжиться. А уряд і НБУ підписали меморандум про співпрацю.

Читайте російською: Состоялась первая встреча украинской делегации с МВФ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини