RU

Від спиртзводу, проданого за рекордну суму, відмовився вже другий інвестор

06.04.2021, 18:10
Від спиртзводу, проданого за рекордну суму, відмовився вже другий інвестор - Фото
Вишняківський спиртзавод (Фото: ФДМ)

Переможець повторного аукціону з продажу Вишняківського спиртзаводу (Полтавська область), компанія Спіріт етил, не провела у вказаний термін оплату за куплений лот і позбулася права власності на об'єкт. Про це свідчить акт про непідписання договору купівлі-продажу, який опубліковано на ProZorro.

Згідно з документом, кінцева дата підписання договору купівлі-продажу закінчилася 3 квітня. "Станом на 5 квітня переможець аукціону не прибув на підписання договору купівлі-продажу. Листів про складання договору компанія не надсилала", – йдеться в документі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

За фактом непідписання договору Фонд держмайна позбавив компанію Спіріт етил права брати участь в аукціонах із продажу держмайна. Компанії не повернуть гарантійну заставу.

Спіріт етил – другий інвестор, який відмовився платити за Вишняківський спиртзавод.

У грудні 2020 року Вишняківський спиртзавод було продано за рекордні 234 млн грн компанії РесурсПромЗахід. Це найуспішніший аукціон із приватизації спиртових активів, як за кількістю учасників, так і за фінальною вартістю об'єкта, заявляли в Фонді держмайна.

Однак, компанія відмовилася проводити оплату за куплений актив і Фонд виставив спиртзавод на повторний продаж за стартовою ціною в 21 млн грн.

Цього разу на спиртзавод претендувало шість компаній. Під час торгів ціна активу виросла в 4,8 рази до 101,2 млн грн.

Переможцем стала компанія, зареєстрована в Києві, Спіріт етил. У держреєстрі юросіб її засновником і бенефіціарним власником значиться Дермель Анастасія.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини