RU

Верховна Рада заборонила куріння майже скрізь

24.05.2012, 14:08
Верховна Рада заборонила куріння майже скрізь - Фото
7df8daad5b709344178f456afbedd8b9.jpg
Верховна Рада України заборонила куріння в кафе, ресторанах та інших громадських місцях. За відповідні зміни в ряд законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів) № 9474 в цілому проголосувало 368 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з прийнятим документом, куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів забороняється в ліфтах і таксофонах в, в приміщеннях і на території медичних і навчальних установ, на дитячих і спортивних майданчиках, стадіонах, у під'їздах, підземних переходах, громадському транспорті, приміщеннях установ ресторанного господарства, в приміщеннях об'єктів культурного призначення, органів державної влади та місцевого самоврядування і на зупинках.

Забороняється куріння тютюнових виробів, крім спеціально відведених для цього місць, в приміщеннях підприємств і організацій усіх форм власності, в готелях і гуртожитках. Спеціальні місця для куріння повинні бути площею не більше 10% загальної площі приміщення, повинні бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму.

Відповідно до цього закону, за розміщення попільничок або куріння в приміщеннях установ ресторанного господарства загрожує штраф від 1 до 10 тис.грн.

Передбачено, що закон вступає в силу через шість місяців з дня його опублікування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини