RU

Верховна Рада зважилася на скасування техогляду

31.05.2011, 14:15
Верховна Рада зважилася на скасування техогляду - Фото
a7b2ba3c7051ec22d2299933abd82b95.jpg

Верховна Рада зважилася на скасування техогляду
Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким скасовується обов'язковий техогляд приватних легкових автомобілів. За проект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання в сфері автомобільних перевезень" (N8397) у першому читанні проголосували 253 картки народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, виступаючи в ході обговорення документа, перший заступник глави Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник пояснив, що законопроектом запропоновано скасувати обов'язковий техогляд для легкових автомобілів, які не використовуються в комерційних цілях.

Також запропоновано істотно спростити порядок проходження обов'язкового технічного контролю для інших транспортних засобів.

Згідно з проектом, ДАІ відсторонюється від проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, і ці повноваження передаються суб'єктам господарювання.

Крім цього, запропоновано скасувати вимоги щодо обов'язкової наявності у водія дорожнього маршрутного листа і довіреності на керування транспортним засобом.

Представляючи документ, представник Президента України в Верховній Раді, народний депутат Юрій Мірошниченко висловив надію, що до кінця сесії закон буде прийнятий парламентом в цілому.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович вніс в Верховну Раду законопроект, який передбачає скасування технічного огляду для легкових автомобілів. Перед цим В.Янукович заявив, що його доручення про спрощення технічного огляду транспортних засобів, скасування дорожніх листів і довіреностей перетворили в "грандіозну авантюру".

Автомобільний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини