RU

Верховна Рада ухвалила антирейдерський закон

17.11.2009, 12:12

Верховна Рада України внесла зміни до низки законів щодо протидії рейдерству. За відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств" N3011 проголосував 381 народний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, до господарсько-процесуального кодексу вносяться зміни, згідно з якими справи за позовами щодо обліку прав на цінні папери розглядаються господарським судом за місцем знаходження емітента.

У закон про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб підприємців вносяться зміни, згідно з якими підпис особи уповноваженої діяти від імені юридичної особи на реєстраційній картці і заяві про втрату (заміну) документів повинна бути засвідчена нотаріально або відповідною посадовою особою з друком даної юридичної особи. Також передбачено, що заміна свідоцтва про держреєстрацію у зв'язку з його ушкодженням або втратою здійснюється протягом 2 робочих днів з дня надходження документів на заміну або опублікування повідомлення про втрату свідоцтва. Про заміну свідоцтва в зв'язку з його втратою або ушкодженням вносяться запис в єдиний державний реєстр.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Рейдерство: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини