Верховна Рада ухвалила антирейдерський закон

17.11.2009, 12:12

Верховна Рада України внесла зміни до низки законів щодо протидії рейдерству. За відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії прот

Верховна Рада України внесла зміни до низки законів щодо протидії рейдерству. За відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню і захопленню підприємств" N3011 проголосував 381 народний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, до господарсько-процесуального кодексу вносяться зміни, згідно з якими справи за позовами щодо обліку прав на цінні папери розглядаються господарським судом за місцем знаходження емітента.

У закон про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб підприємців вносяться зміни, згідно з якими підпис особи уповноваженої діяти від імені юридичної особи на реєстраційній картці і заяві про втрату (заміну) документів повинна бути засвідчена нотаріально або відповідною посадовою особою з друком даної юридичної особи. Також передбачено, що заміна свідоцтва про держреєстрацію у зв'язку з його ушкодженням або втратою здійснюється протягом 2 робочих днів з дня надходження документів на заміну або опублікування повідомлення про втрату свідоцтва. Про заміну свідоцтва в зв'язку з його втратою або ушкодженням вносяться запис в єдиний державний реєстр.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Рейдерство: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени