RU

Верховна Рада призначила пенсійну реформу на четвер

14.06.2011, 18:35
Верховна Рада призначила пенсійну реформу на четвер - Фото
823dff05ab20c20cd55125ebef27ae33.jpg

Верховна Рада призначила пенсійну реформу на четвер

Законопроекти, що передбачають проведення в Україні пенсійної реформи, народні депутати розглянуть, швидше, у четвер. Про це журналістам повідомив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов наголосив: "Включений до порядку денного цей документ і, швидше, ми будемо розглядати у четвер всі документи, які стосуються пенсійної реформи".

Відповідаючи на питання, чи буде це тільки перше читання або "так само, як сьогодні" (зміни до держбюджету були прийняті одночасно у першому читанні і загалом, - ред.), Єфремов сказав: "У четвер буде перше читання. Ви знаєте, що зміни до бюджету ми традиційно приймаємо відразу, тому що якщо вислухати усі "хотєлки", то не вистачить ніяких засідань, тому що кожний депутат з 450 хоче, щоб кудись йому виділили якісь гроші. Це неможливо просто зробити, тому свідомо парламент йде на те, що відразу ставить і приймає зміни до бюджету за рекомендаціями, які дає Міністерство фінансів і Кабінет міністрів, плюс відроблення на засіданні комітету бюджетного, вони також роблять коригування".

"Що стосується пенсійної реформи, там буде розгляд як годиться, усі законопроекти будуть розглянуті, буде йти обговорення, і більше того, я не виключаю, що до другого читання будуть вноситися якісь зміни", - пообіцяв Єфремов.

Нагадаємо, у парламенті чекають розгляду три проекти пенсійної реформи: урядовий проект закону N7455, проект групи народних депутатів (серед авторів - бютівець Андрій Павловський) N7455-1 і народного депутата Арсенія Яценюка N7455-2.

Як заявляв раніше віце-прем'єр Сергій Тігіпко, закон про пенсійну реформу з ймовірністю 99% буде проголосований депутатами до кінця парламентської сесії. До цього фракція комуністів заявляла, що не буде голосувати за чинну редакцію пенсійної реформи.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Пенсійна реформа: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини