RU

Верховна Рада дала Ющенкові три дні на підписання Закону про фінансування Євро-2012

06.10.2009, 15:04

Верховна Рада дала Президентові України Вікторові Ющенку три дні на те, щоб підписати Закон про фінансування Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. У іншому випадку, документ буде опублікований за підписом Голови Верховної Ради Володимира Литвина.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідну постанову про забезпечення виконання конституційної процедури набуття чинності Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і деякі інші закони України" депутати прийняли 262 голосами.

"Верховна Рада подолала вето на цей Закон, Президент України знову ветував його і виникла певна колізія. Бюджетний комітет розглянув це питання і підготував проект постанови… Президентові України рекомендовано, враховуючи, що вето подолано, підписати цей Закон як того вимагає Конституція України. Верховна Рада просить Президента визначитися протягом трьох днів. Якщо Президент України протягом трьох днів не приймає рішення, тоді набуває чинності ч.2 постанови Верховної Ради про доручення Голові Верховної Ради підписати відповідний Закон", - пояснив Голова Верховної Ради Володимир Литвин суть прийнятої постанови "Про забезпечення виконання конституційної процедури набуття чинності Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і деякі інші закони України" від 21 серпня 2009 року.

Нагадаємо, 4 вересня 2009 р. Президент Віктор Ющенко повторно застосував право вето до Закону "Про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і деяких інших законів України", що передбачає виділення 9,8 млрд.грн доходів НБУ на фінансування програм з підготовки до Євро-2012. Глава держави тим самим застерігає від використання емісійних механізмів в умовах економічної кризи. Попереднє президентське вето на цей документ було подолане на позачерговому засіданні Верховної Ради 21 серпня, "за" - 384 голоси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини