RU

Верховна Рада ввела податкові пільги для великих інвесторів

02.03.2021, 15:07
Верховна Рада ввела податкові пільги для великих інвесторів - Фото
Верховна Рада (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкти №3761 і №3762 про податкові та митні пільги інвесторам для реалізації інвестпроєктів із великими інвестиціями, відомі як законопроєкти щодо інвестиційних нянь, подані президентом Володимиром Зеленським.

За законопроєкт №3761 у другому читанні проголосувало 246 народних депутатів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У пояснювальній записці зазначається, що законопроєкт "розроблено з метою стимулювання залучення в економіку України стратегічних інвесторів, підвищення інвестиційної привабливості, а також зростання конкурентоспроможності економіки України шляхом запровадження державної підтримки великих інвестиційних проєктів".

Закон пропонує надати тимчасово, до 1 січня 2035 року податкові пільги для інвестора зі значними інвестиціями, який є стороною спеціального інвестиційного договору.

Також у другому читанні 256 голосами був прийнятий проєкт закону №3762 про внесення зміни до Митного кодексу. Законопроєктом пропонується встановити, що до 1 січня 2035 року звільняється від оподаткування ввізним митом устаткування, що ввозиться на територію України при реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями.

Екосистема для управління ризиками і можливостями бізнесу LIGA360 допоможе керувати компанією і тримати руку на пульсі змін законодавства. Дізнайтеся більше за посиланням.
  • Програму для інвесторів, яка включає "податкові канікули" для них і персональних помічників від держави – investment nanny, анонсував у Давосі 22 січня 2020 року президент Володимир Зеленський.
  • 17 грудня 2020 року народні депутати прийняли в другому читанні законопроєкт №3760 про держпідтримку проєктів із великими інвестиціями, відомий як законопроєкт щодо інвестиційних нянь, поданий до Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським.
  • 22 січня 2021 року фінансовий комітет Ради рекомендував парламенту змінити Податковий кодекс у рамках закону щодо інвестиційних нянь.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини