RU

Верховна Рада відтермінує введення касових апаратів для ФОПів

03.11.2020, 14:57
Верховна Рада відтермінує введення касових апаратів для ФОПів - Фото
Дмитро Разумков (Фото: Андрій Нестеренко/пресслужба ВРУ)

Верховна Рада вирішила відкласти використання касових апаратів для ФОПів до 2022 року. Відповідний законопроєкт повинні зареєструвати в парламенті сьогодні, 3 листопада, а розглянути вже наступного дня, заявив спікер парламенту Дмитро Разумков на засіданні 3 листопада.

"Була прийнята одностайна позиція відстрочити застосування касових апаратів на рік, до 1 січня 2022 року", – заявив Разумков. Він додав, що це консолідована позиція всіх фракцій і депутатських груп Верховної Ради.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Разумков заявив, що завтра цей законопроєкт в невідкладному порядку розгляне профільний комітет. Спікер очікує, що завтра, 4 листопада, законопроєкт буде прийнятий за основу і в цілому.

Також керівники всіх фракцій парламенту домовилися відстрочити введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) до 1 січня 2022 року. Про це в Facebook написав народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк.

Читайте також: Підприємці проти касових апаратів. Чому?

  • У квітні 2019 року Державна фіскальна служба дозволила використовувати смартфони замість касових апаратів.
  • 17 жовтня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення використання касових апаратів і програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для малого бізнесу. Відповідно до закону, з 1 січня 2021 року касові апарати повинні використовувати всі ФОПи, які працюють на 2-4 групах платників єдиного податку.
  • 1 жовтня 2020 року в Державній податковій службі заявили про початок тестування касового апарату в смартфоні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини