RU

Верховна Рада підтримала підвищення лімітів для ФОПів

16.01.2020, 17:03
Верховна Рада підтримала підвищення лімітів для ФОПів - Фото
Верховна Рада (Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook)

Верховна Рада прийняла поправку до законопроекту №1210, яка передбачає підвищення річних лімітів граничного доходу для фізосіб-підприємців (ФОП), повідомляє депутат від  Слуги народу Роксолана Підласа в Facebook.

Згідно з поправкою, ліміти для ФОПів першої, другої і третьої груп оподаткування підвищені до 1 млн (зараз 0,3 млн), 5 млн (зараз - 1,5 млн) і 7 млн ​​грн (зараз - 5 млн) відповідно.

Майже аналогічне підвищення лімітів, за винятком третьої групи (пропонувалося підвищити до 10 млн грн), закладено в  законопроект №2338, внесений в парламент. Він знаходиться на розгляді в фінансовому комітеті.

  • У жовтні 2019 року президент  Володимир Зеленський  підписав ухвалені Верховною Радою законопроекти №1053-1 і N1073 про застосування РРО в торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг для детінізації розрахунків. З 1 січня 2021 року касові апарати повинні використовувати, в тому числі, всі фізособи-підприємці, які працюють на 2-4 групах платників єдиного податку.
  • Після протестів ФОПів проти цих ініціатив Зеленський дав вказівку Кабміну збільшити ліміти для ФОПів, надати їм право використовувати працю найманих осіб, а також розширити перелік видів діяльності.

Читайте також: "Слуга народу" Роксолана Підласа: про податки для ФОП, касовий майдан і поліграф-скандал

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини