RU

Верховна Рада підтримала легку промисловість: що зміниться

19.02.2021, 16:27
Верховна Рада підтримала легку промисловість: що зміниться - Фото
Фото: пресслужба Верховної Ради

Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості" (№4410).

Законопроєкт розроблений Мінфіном спільно з Держмитслужбою та профільною асоціацією Укрлегпром.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Документ передбачає перегляд (уніфікацію) ставок ввізного мита на товари легкої промисловості для прискорення митного оформлення таких товарів.

Пропонується встановити пільгові ставки ввізного мита розміром 0% на сировину, яка не виробляється в Україні: пряжа, волокна, нитки.

Пільгові ставки ввізного мита розміром від 1% до 8% планується встановити на готову продукцію: тканини, фетр і повсть, сітки плетені, шпагат і канати.

До 10% пропонується підвищити повні ставки ввізного мита на товари легкої промисловості за тими товарними підкатегоріями, де такі ставки менше 10%.

В Укрлегпромі вважають, що перегляд ставок ввізного мита буде сприяти зростанню обсягів ввезення на митну територію України текстильної сировини і матеріалів для переробки.

Автори законодавчої ініціативи заявляють, що зміни до Митного тарифу спростять ведення українським бізнесом зовнішньоекономічної діяльності, а в найближчій перспективі це дасть можливість прискорити розвиток легкої промисловості та забезпечити потреби внутрішнього і зовнішнього споживача.

Закон набуває чинності з 1 липня 2021 року.

  • У квітні 2020 року голова податкового комітету Верховної Ради заявляв, що парламенту запропонують до розгляду пакет змін до податкового законодавства, спрямованих на підтримку низки галузей економіки, зокрема, легкої промисловості.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини