RU

Верховна Рада перенаправила 557 млн ​​грн на боротьбу з коронавірусом

03.11.2020, 17:17
Верховна Рада перенаправила 557 млн ​​грн на боротьбу з коронавірусом - Фото
Верховна Рада (Фото: ЕРА)

Верховна Рада схвалила законопроєкт №3040а  про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік, що передбачає перенаправлення 557 млн ​​грн на боротьбу з наслідками епідемії коронавірусу. За документ проголосували 296 народних депутатів.

Таким чином, нардепи розблокували можливість запозичувати додаткові 556,6 млн гривень на закупівлю лабораторного обладнання для боротьби з COVID-19.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Під час представлення законопроєкту глава комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги і страхування нардеп Михайло Радуцький заявив, що документ розблокує можливість отримання коштів від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проєкту "Покращення охорони здоров'я на службі у людей".

Згідно з пояснювальною запискою, річні планові призначення на 2020 рік для проєкту пропонують збільшити на 556,6 млн гривень.

За словами Радуцького, кошти планують витратити на закупівлю лабораторного обладнання, витратних матеріалів, тест-систем та холодильного обладнання для лабораторних центрів у рамках боротьби з COVID-19.

Згідно з пояснювальною запискою, гроші будуть перенаправлені на зазначені цілі за рахунок зменшення річних планових призначень за бюджетними програмами "Реконструкція, капітальний ремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу Уренгой–Помари–Ужгород" (на 540 млн грн), "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" (на 7,6 млн грн), а також зменшення обсягів планових призначень за проєктом "Покращення охорони здоров'я на службі у людей" на 9,1 млн грн для відображення одноразової комісії МБРР за надання позики.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини