RU

Великий портовий оператор з ОАЕ купує частку в терміналі ТІС

13.02.2020, 11:00
Великий портовий оператор з ОАЕ купує частку в терміналі ТІС - Фото
Контейнерний термінал ТІС

Один зі світових лідерів портової галузі, оператор DP World (ОАЕ), здобуває 51% акцій контейнерного терміналу ТІС (порт Південний, Одеська область). Операцію реалізувала інвестиційна компанія SD Capital. Про це повідомляє прес-служба ТІС.

Співвласник ТІС і партнер SD Capital Андрій Ставніцер називає це злиття однією з п'яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі.

Він також розповів, що DP World запровадить у роботу терміналу інновації, IT-рішення і свою глобальну експертизу.

"Лідер світового ринку входить до України, і ми станемо точкою опори DP World в Європі", - підкреслив Ставніцер.

Серед першочергових планів DP World називають впровадження в роботу ТІС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу кращими фахівцями з усього світу, розвиток на власних, вже викуплених ТІС землях індустріального парку за прикладом найбільшої вільної економічної зони Jebel Ali Free Zone.

У 2018 році DP World цікавилася орендою причалів у порту Чорноморськ.

DP World (ОАЕ) - один із найбільших портових операторів світу. DP World володіє 150 бізнесами в 50 країнах. Всього у компанії 78 морських терміналів у всьому світі. Контейнерні вантажоперевезення - основний бізнес компанії, що приносить DP World більше половини доходу. У 2019 всі оператори групи обробили 71,2 млн TEU (для порівняння: сукупний контейнерооборот усіх українських портів за 2019 рік склав близько 1 млн TEU).

Контейнерний термінал ТІС називають одним із найдинамічніших в Україні за показниками вантажообігу. У 2019 року зростання вантажообігу в контейнерах перевищило 75%. Група ТІС в основному перевалює котуни та ЗРС, вугілля, зернові, контейнери, метал, руди, глину.

Читайте російською: Крупный портовый оператор из ОАЭ покупает долю в терминале ТИС

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини