RU

Великі інвестори отримали податкові пільги. Зеленський підписав закон

25.03.2021, 17:50
Великі інвестори отримали податкові пільги. Зеленський підписав закон - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

Президент  Володимир Зеленський підписав закон №1294-IX про податкові стимули для інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Про це  повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з документом, тимчасово, до 1 січня 2035 року від ввізного мита звільняється обладнання, що ввозиться в Україну для реалізації інвестиційних проєктів, які регулюються законом "Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Податкові пільги надаються за умови, що обладнання виготовлено не раніше ніж за три роки до дати його ввезення в Україну, не було у вжитку, а також не походить із країни-окупанта або з окупованих територій України.

Перелік і обсяг ввезення таких товарів затверджуються Кабміном під час підписання інвестиційного договору.

Також закон звільняє інвестора на п'ять років від податку на прибуток після введення в експлуатацію інвестиційного об'єкта.

Закон дозволяє органам місцевого самоврядування до 1 січня 2035 зменшувати ставки земельного податку та орендної плати за землю державної та комунальної власності або звільняти від сплати земельного податку за земельні ділянки, що використовуються під проєкти зі значними інвестиціями.

Ще більше аналітики на актуальні теми ви можете щотижня отримувати з електронним аналітичним виданням  ЮРИСТ&ЗАКОН

  • 17 грудня 2020 року народні депутати прийняли в другому читанні законопроєкт №3760 про держпідтримку проєктів із великими інвестиціями.
  • 22 січня 2021 року фінансовий комітет Ради рекомендував парламенту змінити Податковий кодекс у рамках закону про інвестиційних нянь.
  • 2 березня 2021 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроєкти №3761 і №3762 про податкові та митні пільги інвесторам для реалізації інвестпроєктів із великими інвестиціями.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини