RU

"Велика рецесія" триватиме не менше 3-х років, передбачають експерти

13.02.2009, 09:22

Нинішня рецесія триватиме як мінімум 3 роки, а можливо, й довше, якщо на кредитних ринках не відновиться життя, вважають інвестори, котрі спеціалізуються на проблемних боргах і банкрутствах, повідомляє "K2Kapital".

"Це буде катастрофа на три-чотири роки", - заявив керівний партнер "KPS Capital Partners" Майкл Псарос на конференції щодо проблем реструктуризації у Нью-Йорку. За його словами, США переживають "Велику рецесію", яка відкриє інвесторам у проблемні активи безпрецедентні можливості.

"Ми плануємо інвестувати величезні гроші у цьому році, - додав М.Псарос. - Ми бачимо невичерпне джерело неякісного менеджменту".

"KPS Capital", керівник фондами особливих ситуацій і акціонерними фондами з капіталом, що перевищує $1,8 млрд., в минулому році не виявляв великої активності. Компанія збільшує свої інвестиції в цьому році, відзначила М.Псарос.

"На банківських балансах має початися рух, - сказав Х.Етлін. - Я говорю з колегами і друзями, які просто сидять на своїх грошах. Доки банки не почнуть чистити свої баланси, вони не зможуть кредитувати".

Х.Етлін відзначив, що консолідація на ринку ЗМІ, особливо у друкованій індустрії, може принести інвесторам хороші прибутки.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини