RU

Вдесятеро вище номіналу. Спиртзавод в Полтавській області продано за рекордну ціну

18.12.2020, 15:59
Вдесятеро вище номіналу. Спиртзавод в Полтавській області продано за рекордну ціну - Фото
Вишняківський спиртзавод (Фото: пресслужба ФДМ)

Фонд державного майна продав на приватизаційному аукціоні Вишняківський спиртзавод в Полтавській області. Про це повідомила пресслужба ФДМ на своїй Facebook сторінці.

"За об'єкт приватизації змагалося одразу вісім компаній, а стартова ціна виросла в 10,4 рази – з 22,4 млн грн до 234 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Це найуспішніший аукціон з приватизації спиртових активів, як за кількістю учасників, так і за фінальною вартістю об'єкта, додають у Фонді держмайна.

Переможцем аукціону стала компанія РесурсПромЗахід, зареєстрована в Києві. Згідно з даними єдиного реєстру юросіб, кінцевим бенефіціарним власником компанії значиться Сергій Поліщук.

Новий власник отримає спиртосклад, бродильний цех, виробничу лабораторію і будівлю брагоректифікації.

Переможець аукціону повинен підписати протокол про результати аукціону й провести оплату. Після чого процес приватизації Вишняківського спиртзаводу буде вважатися офіційно завершеним.

У разі відмови від лота, переможець аукціону повинен заплатити 2 млн грн. Після чого право власності перейде до учасника, що завершив аукціон на другому місці.

Вишняківський спиртзавод став 15-м спиртовим активом, проданим Фондом держмайна в рамках програми демонополізації державної компанії Укрспирт.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини