RU

Івченко прогнозує підвищення попиту на долар у квітні

27.03.2009, 14:42

На квітень 2009 року прогнозується підвищення попиту на долар. Про це сьогодні заявив журналістам керівник інформаційно-аналітичного центру "Форекс Клуб" Микола Івченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами М.Івченка, оскільки на березень-квітень припадають найбільші платежі банківського сектору за публічним боргом - близько $660 млн. кожного місяця, можна очікувати підвищення попиту на американську валюту. Цей попит може бути компенсований зниженням золотовалютних резервів щомісяця у розмірі близько $1 млрд., однак ресурсів НБУ не буде вистачати одночасно на валютний ринок, на валютні аукціони для фізичних осіб і на рефінансування комерційних банків.

Тут аналітики зазначають, що багато що залежатиме від отримання другого траншу кредиту МВФ. "Якщо другий транш буде виділено у першій половині квітня, то курс продажу готівкового і безготівкового долара утримається на рівні не вище як 8,5 грн. У разі ж невиділення другого траншу, є ймовірність, що до кінця квітня курс продажу долара США в Україні підніметься до рівня 8,5-8,7 грн.", - відзначив М.Івченко.

Нагадаємо, раніше європейські експерти прогнозували, що до кінця серпня цього року один долар буде коштувати щонайбільше 10 грн., в гіршому - 11,2 грн. Найбільш оптимістичний прогноз - 8,5 грн. за долар.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини