RU

Вчені-економісти не знайшли у Податковому кодексі справедливості

24.11.2010, 10:25
Вчені-економісти не знайшли у Податковому кодексі справедливості - Фото
216eae104134c5e12ad1fe95f581782f.jpg

Вчені-економісти не знайшли у Податковому кодексі справедливості

Всеукраїнський союз вчених-економістів попереджає український уряд про негативні соціально-економічних наслідки для національної економіки у разі вступу в дію Податкового кодексу. Про це сказано у заяві ВСУЕ, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

Вчені-економісти висловлюють крайню стурбованість у зв'язку з прийняттям Верховною Радою України Податкового кодексу. Вони наголошують, що жодна з їхніх пропозицій з системної податкової реформи, заснованих на принципах економічного патріотизму, справедливості розподілу податкового навантаження і створення найкращих у світі умов для розвитку підприємництва, не була відображена у прийнятому 19 листопада 2010 р. Верховною Радою Податковому кодексі.

"Всеукраїнський союз вчених-економістів акцентує увагу на ймовірності серйозних негативних соціально-економічних наслідків, що є для національної економіки у разі вступу в дію цього кодексу", - наголошено у заяві.

Всеукраїнський союз вчених-економістів вважає, що такий важливий для економіки країни документ, як Податковий кодекс Верховна Рада мала б приймати після серйозної незалежної загальнонаціональної наукової дискусії на відповідних наукових конференціях і круглих столах, а не після обговорення в кулуарних робочих групах і так званого "всенародного" обговорення.

"Всеукраїнський союз вчених-економістів чергового разу висловлює готовність спрямувати своїх експертів у всі інститути державної влади для розроблення і реалізації системної податкової реформи", - сказано у повідомленні.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини