RU

Васюник: Жодних рокіровок з містами до Євро-2012 не буде

19.02.2010, 13:45

Ніякого плану "Б" ні в УЄФА, ні в Україні щодо заміни будь-якого з чотирьох українських міст немає. Так, віце-прем'єр-міністр Іван Васюник відповів на питання журналістів щодо можливості заміни Львова Одесою в зв'язку з Указом Президента "Про деякі заходи щодо стабільного розвитку міста Одеси і Одеській області".

"Головна позиція Президента України, думаю, незважаючи на те, що конкуренцію виграли 4 міста, в двох інших, які не витримали цієї конкуренції, держава має виконати ті зобов'язання, які брала на себе в частині підготовки або спільного фінансування об'єктів. Роботи треба продовжити і завершити, щоб об'єкти не були законсервовані", - пояснив І.Васюник, якого цитує управління у зв'язках із ЗМІ секретаріату Кабміну.

"Я ще раз хочу наголосити, жодного плану "Б" ні в УЄФА, ні в Україні щодо заміни будь-якого з чотирьох міст - Києва, Донецька, Харкова і Львова - немає", - заявив віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше Президент України підписав Указ, згідно з яким Кабінетом Міністрів доручено продовжити підготовку Одеси до Євро-2012. Документ підписано з метою забезпечення використання інфраструктури Одеси і Одеської області під час проведення Євро-2012, створення умов для подальшого розвитку їхнього туристичного і курортно-рекреаційного комплексу, на підтримку ініціативи Одеської міської ради.

Іван Васюник: біографія та добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини