RU

Вартість криптовалют впаде до нуля: швейцарський UBS розіслав попередження клієнтам

16.01.2021, 09:55
Вартість криптовалют впаде до нуля: швейцарський UBS розіслав попередження клієнтам - Фото
Фото: depositphotos.com

Аналітики швейцарського банку UBS застерегли своїх клієнтів від вкладення в криптовалюти, тому що їхня вартість може впасти до нуля через державне регулювання або конкуренцію. Про це пише Bloomberg із посиланням на текст листа від підрозділу банку з управління приватним капіталом UBS Wealth Global Management.

"На наш погляд, мало що може перешкодити вартості криптовалюти впасти до нуля, коли з'явиться якась поліпшена версія, або законодавчі зміни не вплинуть на настрої ринку", – говориться в звіті банку, складеному аналітиками у відповідь на запити клієнтів про доцільність купівлі біткоїнів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Як приклад різкого знецінення технопродуктів в UBS нагадали історії браузера Netscape і соцмережі Myspace, які свого часу користувалися великою популярністю, але зникли з ринку.

У звіті також говориться, що в короткостроковій перспективі ціни на криптовалюти можуть зростати за рахунок динаміки ринку, інституційних інвесторів і обмеженої пропозиції.

Однак у перспективі на ринок криптовалюти чекає неминуче втручання з боку регулюючих органів, що суттєво скоректує ціну криптовалюти. В UBS відзначили, що, наприклад, у Великобританії вже заборонили купівлю криптовалютних деривативів роздрібними інвесторами.

"Інвестуйте в криптовалюту стільки грошей, скільки ви готові втратити", – рекомендували аналітики UBS Wealth в листі до своїх клієнтів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини