RU

Вартість життя українців зросте на 15% в 2013 році, - Терьохін

18.09.2012, 13:41
Вартість життя українців зросте на 15% в 2013 році, - Терьохін - Фото
Сергій Терьохін
Вартість життя в Україні в 2013 році зросте на 15%. Про це заявив народний депутат від БЮТ Сергій Терьохін сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Терьохін зазначив, що відповідно до закладених в проекті держбюджету-2013 даних, вартість життя в Україні зросте на 15%, при цьому соцстандарти планується збільшити лише на 8,5%. При цьому, за словами нардепа, найбільше підвищення соцстандартів планується в грудні 2013 року.

"Ту політику, яка веде до різкого розшарування громадян за доходами, політику, яка веде до корупції при управлінні бюджетними видатками, планується продовжити у 2013 році", - зазначив Терьохін.

Також він зазначив, що при прийнятому парламентом рішенні, по якому до виборів залишилося два з половиною робочих дні у пленарному режимі, прийняти бюджет за повною процедурою буде неможливо. "Тому навряд чи при дотриманні конституційної процедури та процедури, закладеної в бюджетному кодексі, такий бюджет буде прийнятий", - підсумував він.

Нагадаємо, 12 вересня, уряд затвердив проект державного бюджету на 2013 рік. 17 вересня Верховна Рада повернула уряду проект держбюджету на доопрацювання.

Досьє на Сергія Терьохіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини