RU

Вантажні перевезення Укрзалізниці вийшли на докризовий рівень

25.05.2021, 14:40
Вантажні перевезення Укрзалізниці вийшли на докризовий рівень - Фото
Ілюстративне фото: Укрзалізниця/Facebook

У квітні 2021-го середньодобові вантажні перевезення АТ "Укрзалізниця" відновилися до докризових показників квітня 2019-го. Про це у відповідь на запит LIGA.net повідомили в УЗ.

"За підсумками квітня Укрзалізниця вийшла на 100% показника середньодобового навантаження докризового квітня 2019", – заявили в компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У пресслужбі УЗ додали, що за 1-24 травня оборот вантажних вагонів проти 2019 і 2020 років зріс на 21% і 6,3% відповідно.

Зокрема, вийти на докризові показники дозволила оптимізація структури витрат УЗ і посилення системи управління перевезеннями, відзначили в компанії. Це також дозволило компанії отримати перший місячний прибуток за 12 місяців.

В УЗ додали, що планують в 2021 році отримати прибуток, затверджений фінансовим планом АТ. При цьому реалізація плану залежить також від Кабміну, заявили в компанії.

"УЗ потребує підтримки уряду в низці заходів, таких як реалізація відчуження непрофільних активів, внесення змін до Податкового кодексу щодо звільнення земель із залічничними дорогами від земельного податку, відшкодування з державного та місцевих бюджетів коштів за пільгові перевезення", – підкреслили в УЗ.

За 2020 УЗ отримала майже 12 млрд грн чистого збитку в умовах коронакризи. Доходи від прибуткових вантажних перевезень впали на 10,3%. У квітні 2021-го УЗ вперше за 12 місяців отримала прибуток (35 млн грн). Всього за 2021 рік у УЗ планують отримати прибуток в 3,6 млрд грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини