RU

Валютних спекулянтів будуть позбавляти ліцензій

18.12.2008, 14:17

Президент України Віктор Ющенко вважає за необхідне позбавляти ліцензій банки, які займаються спекуляцією на валютному ринку. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Кислинський.

"Це стосується посилення відповідальності комерційних банків, щодо яких є факти на підтвердження спекуляцій на валютному ринку. Президент вимагає позбавляти такі банки ліцензій", - сказав А. Кислинський, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Заступник глави Секретаріату відзначив, що глава держави дав доручення правоохоронним органам взяти під свій контроль це питання і найближчим часом доповісти про пророблену роботу. Крім того, він відзначив, що президент вимагає від Національного банку перейти від "пустих декларацій до конкретних справ".

При цьому В. Ющенко оцінює як результативну зустріч, що відбулася з Міністром фінансів Віктором Пинзеником і главою НБУ Володимиром Стельмахом.

Нагадаємо, сьогодні В. Ющенко заявив: "Я радикально налаштований на те, щоб у банківській системі було наведено порядок. Банки, які допустили грубі порушення, потрібно покарати".

Нагадаємо також, що сьогодні, 18 грудня українські банки продають готівковий долар по 10,7 гривень, євро пропонують по 15,5 гривень за долар.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини