RU

Вакцинація в Україні. Світовий банк надасть $90 млн на проведення щеплень

12.05.2021, 10:05
Вакцинація в Україні. Світовий банк надасть $90 млн на проведення щеплень - Фото
Вакцинація проти коронавірусу в Україні (фото – SERGEY DOLZHENKO/ЕРА)

Світовий банк дасть Україні кредит $90 млн у рамках проєкту "Екстрене реагування на COVID-19 і вакцинація". Про це повідомляє пресслужба Світового банку.

Мета проєкту – організація публічних закупівель вакцин і проведення щеплень серед населення.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Гроші підуть на поліпшення інфраструктури для зберігання і транспортування вакцин, відшкодування витрат на проведення щеплень, посилення IT систем і інформаційні кампанії з підвищення обізнаності населення.

Проєкт Світового банку також покриє витрати Національної служби здоров'я на щеплення 10 млн осіб і "забезпечить ефективний розподіл вакцин між пріоритетними групами, як визначено дорожньою картою впровадження вакцинації в Україні".

Кредит допоможе Україні із закупівлею вакцин і впровадженням щеплень як у контексті міжнародної ініціативи COVAX, так і інших.

"Україна вже почала вакцинувати пріоритетні групи, однак критичною зараз метою є прискорення темпів щеплень, при цьому звертаючи увагу на групи ризику", – додав директор банку в Східній Європі Аруп Банерджі.

  • В Україні з 28 квітня розпочато масову вакцинацію людей віком 65+. Також триває вакцинація тих, хто увійшов до I і II етапів щеплення. Це медпрацівники, соціальні працівники, люди віком 80+, утриманці і працівники геріатричних пансіонатів.
  • Дослідження КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб показало, що при збереженні поточних темпів вакцинації Україна ризикує не подолати пандемію в 2022 році і досягти колективного імунітету тільки в 2023 році.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини