RU

Вакансій для заробітчан все більше. Названо популярні професії

30.10.2020, 15:59
Вакансій для заробітчан все більше. Названо популярні професії - Фото
Ілюстративне фото (Фото: EPA)

За останній місяць кількість пропозицій для роботи за кордоном зросла на 21%. Про це свідчать дані порталу Jooble, опубліковані на сервісі Opendatabot.

Кількість вакансій на Jooble зросла з 7 756 в кінці вересня до 9 384 у кінці жовтня. Ще на початку червня кількість вакансій становила 6717.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Найбільше українських заробітчан шукали Польща, Німеччина і Чехія. У Польщі найбільше була потреба в українських пакувальниках, каменярях, покрівельниках, різноробочих і водіях категорії С/Е (вантажівки).

У Німеччині шукають українських доглядальниць, медсестер зі знанням мови на рівні В1, штукатурів, робітників на виробництво і водіїв.

У Чехії найчастіше з України шукають будівельників, сантехніків, різноробочих на автозавод, мулярів по металу і покоївок.

"Щоосені ми спостерігаємо сезонну активність. В цьому році за кількістю пропозицій лідирує Польща. Якби не епідемія коронавірусу, то, напевно, потік шукачів та кількість вакансій були б ще більше", – заявила керівник Jooble по роботі з партнерами Альона Кірільєвніна.

  • В середині липня Національний банк Польщі повідомив про те, що в період з 2013 до 2018 року робітники з України щорічно забезпечували приріст польського ВВП на 0,5%.
  • 24 вересня в Держстаті повідомили, що за час карантину безробіття в Україні зросло до 9,9% і склало 1,7 млн осіб.
  • 12 жовтня Рада ЄС прийняла рішення прирівняти зарплату сезонних робітників до стандартів країни, в якій вони працюють.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини