RU

В єврозоні знову рецесія

15.11.2012, 13:24
В єврозоні знову рецесія - Фото
Фото: ЕРА
За попередніми даними Євростату, обсяг ВВП 17 держав єврозони знизився в III кварталі 2012 року на 0,1%  порівняно з попереднім кварталом. Таким чином, зафіксовано зниження ВВП другий квартал поспіль (у II кварталі було зниження на 0,2%), що означає, що економіка регіону офіційно скотилася в рецесію, - передає канал Вісті.

У річному численні зниження ВВП склало 0,6%, тоді як за квітень-червень оцінка була змінена з мінус 0,5% до мінус 0,4%. Що стосується 27 країн Євросоюзу, в III кварталі було зафіксовано збільшення ВВП на 0,1%. Таким чином, зниження ВВП за рік становило 0,4%.

Спад в економіці єврозони відбувається на тлі реалізації урядами більшості держав заходів бюджетної економії. При цьому економіка "локомотива" Європи Німеччини демонструє зростання, темпи якого дещо знизилися, але не так сильно, як чекали аналітики. ВВП країни додав 0,2% в III кварталі після підйому на 0,3% в попередньому кварталі. Обсяг ВВП Франції за підсумками III кварталу 2012 року також зріс на 0,2% після зниження на 0,1% в II кварталі.

Економіка Голландії показала різке уповільнення в III кварталі після зростання у попередньому кварталі. ВВП країни скоротився на 1,1%. ВВП Італії впав на 0,2%, Іспанії - на 0,3%. ВВП Португалії знизився восьмий квартал поспіль, в Греції спад продовжився 17-й квартал поспіль. Країни Прибалтики - Естонія, Латвія і Литва-демонструють значні темпи зростання порівняно з іншими країнами єврозони.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини