RU

В Укрпатенті заперечують проведення обшуку

23.05.2012, 11:25
В Укрпатенті заперечують проведення обшуку - Фото
f550176535fcf728cfede6484d2c9bf5.jpg
Підприємство Український інститут промислової власності (Укрпатент) працює в штатному режимі. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили в приймальні держпідприємства.

В Укрпатенті спростували інформацію про обшуки на підприємстві. "Підприємство працює в звичному режимі. Ніяких обшуків не було", - повідомили в приймальні Укрпатенту.

Нагадаємо, як повідомило сьогодні видання Коментарі з посиланням на співробітника Укрпатенту, до будівлі без будь-яких пояснень вдерлися люди й почали проводити обшук.

Як відомо, директором Укрпатенту в даний момент є Юрій Петров, якого пов'язують зі спікером Верховної Ради Володимиром Литвином.

У січні цього року, трудовий колектив Укрпатенту звернувся з відкритим листом до президента України, голови Верховної Ради і прем'єр-міністра про готовність почати безстроковий страйк. Основною причиною передстрайкової ситуації було названо те, що державна система правової охорони інтелектуальної власності опинилася під загрозою знищення.

Трудовий колектив висловив невдоволення незаконним звільненням директора Укрпатенту Алли Жарінової і всіх її заступників, а також деяких фахівців, які намагалися висловлювати своє обурення з приводу "планомірного знищення Укрпатенту". Крім того, колектив одноголосно висловив недовіру керівникові Держслужби інтелектуальної власності Миколі Паладію та його заступникам, і тоді ще тимчасово виконуючому обов'язки директора Укрпатенту Юрію Петрову, а також висунув вимоги щодо скасування наказів про незаконні звільнення працівників цієї установи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини