RU

В Укрпатент пришли силовики з обшуком, - ЗМІ

23.05.2012, 10:27
В Укрпатент  пришли силовики з обшуком, - ЗМІ - Фото
e9f10219ab67b71d58e4008b35ff847d.jpg
На території Державного підприємства Український інститут промислової власності (Укрпатент) в даний момент проводиться обшук.

Як повідомляють Комментарии з посиланням на співробітника Укрпатенту, до будівлі без будь-яких пояснень вдерлися люди й почали проводити обшук. Кореспонденти ЛІГАБізнесІнформ намагаються додзвонитися до приймальні держпідприємства, однак поки безрезультатно - дзвінки скидаються.

Нагадаємо, директором Укрпатенту в даний момент є Юрій Петров, якого пов'язують зі спікером Верховної Ради Володимиром Литвином.

У січні цього року, трудовий колектив Укрпатенту звернувся з відкритим листом до президента України, голови Верховної Ради і прем'єр-міністра і готовий почати безстроковий страйк в рамках чинного законодавства. Основна причина передстрайкової ситуації в тому, що державна система правової охорони інтелектуальної власності опинилася під загрозою знищення.

Трудовий колектив також висловив невдоволення незаконним звільненням директора Укрпатенту Алли Жарінової і всіх її заступників, а також ряд фахівців, які намагалися висловлювати своє обурення з приводу планомірного знищення Укрпатенту. Крім того колектив одноголосно висловив недовіру керівникові Держслужби інтелектуальної власності Миколі Паладію та його заступникам, і тоді т.в.о. директора Юрію Петрову, а також висунув вимоги про скасування наказів про незаконні звільнення працівників цього підприємства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини