RU

В Україні запровадили утилізаційний збір з автомобілів

04.07.2013, 22:59
 В Україні запровадили утилізаційний збір з автомобілів  - Фото
13eadb04dc241540bccf612974d2bbcb.jpg

У четвер, 4 липня, 235 народних депутатів проголосували за зміни до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно закону, екологічний податок за утилізацію платять особи, які ввозять транспортні засоби на митну територію України, виробляють транспортні засоби для продажу на внутрішньому ринку України, купують транспортні засоби в осіб, що не платять цей збір у відповідності з Податковим кодексом.

Обсяг збору визначається, виходячи зі ставок і коефіцієнтів для кожного виду транспортного засобу, об'єму двигуна, року випуску, маси та інших характеристик.

Також депутати прийняли закон "Про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів" №0936. За проголосувало 233 народних депутата. Законом запроваджується система збору та утилізації непридатних до використання колісних транспортних засобів.

Нагадаємо, представники Світової організації торгівлі та Європейського Союзу неодноразово закликали Україну утримається від впровадження захисних заходів, таких, як утилізаційний збір з автомобілів, які потенційно можуть порушувати зобов'язання, взяті перед СОТ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини