RU

В Україні відкрили Єдине інвестиційне вікно

02.12.2011, 10:16
В Україні відкрили Єдине інвестиційне вікно - Фото
a9722c74d886d5d4ae8ce343e40966c2.jpg
Учора в Києві відбулася публічна презентація Єдиного інвестиційного вікна InvestUkraine - структурного підрозділу Держінвестпроекту, відповідального за залучення прямих іноземних інвестицій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі відомства, презентацію відвідали представники іноземних посольств, міжнародних економічних організацій в Україні, бізнес асоціацій та ділових рад, а також регіональні представники місцевої виконавчої влади.

"Єдине інвестиційне вікно відкрито на місяць раніше зазначеного терміну, заявив під час презентації керівник InvestUkraine Сергій Євтушенко. - Через наш механізм інвестор зможе отримати інформаційні, аналітичні, юридичні послуги, підтримку в організації візитів, послуги з вибору майданчиків для інвестицій, допомогу у взаємодії з місцевою владою та пост-інвестиційну підтримку".

Євтушенко наголосив, що за попередніми підрахунками, принцип Єдиного інвестиційного вікна здатний скоротити шлях інвестора до ринку з 2-3 років до 6-9 місяців. "Ми спираємося на досвід тих держав світу, які ефективно використовують аналогічні сервіси в роботі з міжнародними компаніями. Протягом наступного року ми очікуємо успішно привести на ринок Україні 10 великих міжнародних компаній, залучити до 2 млрд. євро прямих іноземних інвестицій і забезпечити створення мінімум 3 тисяч робочих місць", - зазначив він.

InvestUkraine для сприяння залученню інвестицій в Україну буде використовувати поетапну модель, яка складається з семи кроків: обробка запиту потенційного інвестора, аналіз ринку за запитом, підготовка інвестиційної пропозиції, візити з інвестором на потенційні майданчики, структурування угоди, запуск погодженого проекту і пост-інвестиційна підтримка . Всі ці складові будуть здійснювати висококваліфіковані та досвідчені фахівці, зазначили в Держінвестпроекті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини