RU

В Україні легальні IPhone 7 дешевші, ніж завезені нелегально p

21.10.2016, 15:59
В Україні легальні IPhone 7 дешевші, ніж завезені нелегально - Фото
0b261831a2205932ecae62280b2c54f8.jpg

На правах реклами

Це стало можливим завдяки акції в мережі магазинів Алло. У 20 магазинах, в 10 найбільших українських містах, в тому числі в новому флагманському магазині Алло на Хрещатику 21а, перші 10 покупців нових Iphone 7 отримають спеціальну знижку в розмірі 5000 грн за програмою Алло-обмін. Всього з такою унікальною ціною 21 жовтня в Алло буде продано 200 смартфонів.

Для того, щоб отримати додаткову знижку, згідно правил програми Алло-обмін, необхідно принести свій старий телефон, що дасть гарантовану знижку 5000 грн, а також додаткову знижку в розмірі вартості вашого старого пристрою.

В Україні легальні IPhone 7 дешевші, ніж завезені нелегально

Дана програма створює умови, за яких вартість нового Iphone 7 стає менше, ніж вартість неофіційно привезених апаратів, які все ще пропонуються на українському ринку, незважаючи на невизначеність з гарантією і інші потенційні проблеми для споживачів.

В Україні легальні IPhone 7 дешевші, ніж завезені нелегально

Нагадаємо, що аналогічна програма була запущена Алло рік тому, що дозволило клієнтам придбати iPhone 6s за найнижчою ціною в Європі.

Алло - мультиканальна роздрібна мережа магазинів №1 з продажу смартфонів, планшетів, мобільних гаджетів, телекомунікаційних сервісів і побутової техніки в Україні. Мережа об'єднує понад 450 магазинів в 139 містах і allo.ua - провідний інтернет-магазин. З 2013 року компанія почала переформатування своїх магазинів в новий формат «Світ без кордонів» з відкритим доступом та розширеним асортиментом популярних гаджетів, новинок і аксесуарів, зоною для оформлення розстрочок, платежів і сервісів.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини