RU

В Україні газ власного видобутку віддають олігархам, - бютівець

13.02.2012, 14:38
В Україні газ власного видобутку віддають олігархам, - бютівець - Фото
Михайло Волинець
"Дешевого газу на всіх не вистачає. Ми живемо в такий час, коли умови життя нам диктує олігархат, живемо в умовах дикого капіталізму, і норми, коли простій людині держава має забезпечити належні умови життя, соціальний захист, не працюють", - зазначив Михайло Волинець під час круглого столу, присвяченого питанням ефективності використання Україні газу власного видобутку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, депутат підкреслив, що сьогодні українська влада підконтрольна олігархам. "Тому дивуватися, куди дівається газ власного видобутку, не доводиться. Хоча насправді, цього газу достатньо, щоб забезпечити населення, тому що він дешевий, на нього значно менше витрачається коштів за собівартістю. Його достатньо, щоб забезпечити підприємства комунального призначення", - додав він.

У той же час, Волинець констатував, що дешевий газ власного видобутку сьогодні реалізується за кордон, і ті, хто його контролює, отримують надприбутки, а також цей газ надходить на підприємства олігархів.

"До виборів владі потрібно накопичити певну суму коштів для підкупу виборців. За кілька днів перед виборами будуть встановлені певні доплати для пенсіонерів, для різних соціальних верств, для чорнобильців, афганців, інвалідів. Ці гроші повинні забезпечити подальшу перемогу влади", - вважає він.

На думку Волинця, найближчим часом, українці можуть вийти на акції протесту. "Ви бачите, наскільки сувора зима настала. Люди сьогодні бояться вийти з дому, бо там дуже холодно. Трохи потеплішає і люди вийдуть на вулицю", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини