RU

В Україні 60% довгобудів підлягають знесенню, - голова Мінрегіону

10.04.2013, 17:54
В Україні 60% довгобудів підлягають знесенню, - голова Мінрегіону - Фото
Геннадій Темник
На сьогоднішній день в Україні налічується 16,9 недобудованих об'єктів, з них 60% підлягають знесенню. Однак це не стосується житлових об'єктів. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції міністр регіонального розвитку та будівництва України Геннадій Темник.

"На виїзному засіданні Мінрегіонбуду було проаналізовано фактичний стан довгобудів. Будівництво 20% цих об'єктів було розпочато ще в радянський час, 40% - в період з 1999-го по 2006 рік. А 10% - це ті об'єкти, які на даний момент продовжують будуватися ", - сказав Темник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, 27% довгобудів є можливість добудувати за первісним призначенням (тобто, якщо це була школа - то добудувати школу). Призначення ще 15% довгобудів пропонується змінити. "Припустимо, що змінилася ситуація і зникла необхідність добудовувати цей об'єкт. Але все-таки існує можливість його перепрофілювати під інший об'єкт", - уточнив Темник.

За словами міністра, 60% довгобудів - це ті об'єкти, які можуть бути знесені через недоцільність і відсутності технічної можливості їх добудувати.

При цьому з 16,9 тис. довгобудів близько 3 тис. відносяться до Житлобуду, 300 з яких починали будувати за гроші населення. "За цим об'єктам ведеться інша робота. До 1 травня в міністерстві підготують звіт, особливо по тих проблемних довгобудів, де витрачені кошти не тільки з держбюджету, але й кошти приватних інвесторів і населення", - зазначив міністр.

Досьє на Геннадія Темника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини