RU

"Вітіна тисяча": влада обіцяє, що черг не буде

18.04.2012, 11:44
ecbcc11f86c6801990cd54f7e61f1d2f.jpg
Наступного тижня Кабінет міністрів України розгляне доопрацьований механізм забезпечення виплат знецінених вкладів Ощадбанку колишнього СРСР. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров нагадав, що одна з соціальних завдань президента - забезпечення виплат знецінених вкладів Ощадбанку колишнього СРСР. Він підкреслив, що в цьому році держава повинна виплатити громадянам 6,15 млрд.грн.

"Ми свідомо взяли на себе це зобов'язання, адже справедливість треба відновлювати у всьому. І тут, при виконанні цього складного завдання, нам треба уникнути помилок. Вчора уряд розглядав проект постанови про механізм компенсаційних виплат. Довелося повернути його на доопрацювання, тому що проект не відповідав головному умові: максимально спростити отримання компенсацій нашими громадянами. Здійснити виплати без принизливих черг, без маси довідок. Це моя категорична вимога до механізму компенсаційних виплат ", - сказав він.

За словами Азарова, неприйнятно й те, що основним способом отримання компенсації була обрана платіжна карта Ощадбанку. Прем'єр підкреслив, що людина повинна отримати можливість вільно вибирати, яким чином отримати гроші: готівкою або на рахунок, на картку. "Я доручив Мінфіну разом з Мінсоцполітики, Пенсійним фондом, порадившись з Національним банком виробити найпростіший механізм виплат. Такий проект уряд розгляне на наступному тижні. Приймемо рішення й почнемо виплати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше президент доручив з 1 червня відновити виплати вкладникам Ощадбанку СРСР. На розширеному засіданні уряду голова держави доручив уряду забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року 6 млн. вкладникам компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн.

12 квітня Верховна Рада проголосувала за зміни до бюджету, які, зокрема, передбачають, що на виконання ініціатив Януковича буде направлено 18,2 млрд.грн., ще 6,15 млрд.грн. пропонується направити на компенсацію вкладів Ощадбанку СРСР.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини