RU

В офісах митниці проводяться оперативні заходи (оновлено)

05.11.2012, 12:57
В офісах митниці проводяться оперативні заходи (оновлено) - Фото
4ce9bb02b82f2459abfc2cd7ae25a93a.jpg
Співробітники силових відомств (імовірно, прокуратури або СБУ) проводять оперативні заходи в офісах Державної митної служби за адресою вул. Лугова, 9 у Києві, а також у Борисполі (вул. Броварська, 1А). За цими адресами знаходяться відділи митного оформлення. У Києві силовики проводять бесіди з окремими співробітниками митниці, а також опис у кабінеті одного з керівників. Про це ЛІГАБізнесІнформ  повідомило інформоване джерело.

За даними джерела, на Луговій, 9 в Києві знаходяться кур'єрські служби: DHL, TNT, UPS, FedEx. Джерело підкреслює, що йдеться виключно про митницю. Аналогічні оперативні заходи проводяться в офісі митниці в Борисполі.

Перший візит силовики завдали в Київську центральну спеціалізовану митницю на вул. Лугова, 9 - він почався раніше, ніж в Борисполі.

За словами джерела, візит силовиків може бути пов'язаний з розслідуванням корупції.

Нагадаємо, Митну службу очолює Ігор Калетник. Цю кадрову позицію у владі прийнято відносити до квотою Комуністичної партії України. Голова митниці проходить в нову Раду під сьомим номером списку КПУ. Родичі Калетника - батько Григорій Калетник, двоюрідна сестра Оксана Калетник - перемогли на виборах в мажоритарних округах у Вінницькій області.

У прес-службах Держмитниці, СБУ та МВС, в які звернулися кореспонденти ЛІГАБізнесІнформ за коментарями, заявили, що не володіють інформацією про події в митних офісах на Луговій і в Борисполі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини