RU

В офіс Януковича куплять кондиціонер за 6 млн.

22.10.2012, 16:03
В офіс Януковича куплять кондиціонер за 6 млн. - Фото
Фото: president.gov.ua
Управління адміністративними будинками Державного управління справами 16 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ АЕК Інжиніринг на капітальний ремонт холодильної станції корпусу № 6 по вул. Банковій, 11. Вартість угоди склала 5,90 млн.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Протягом 2013року  потрібно виконати ремонтні роботи по спорудах холодильної станції, а також заміні старого та встановлення нового обладнання. Потрібно змонтувати дві холодильні машини вагою 4,5 т кожна, винесений конденсатор масою 1,2 т.

Як зазначає видання, це вже друга велика угода на ремонт комунального господарства Адміністрації президента. У серпні цього року Управління адміністративними будинками ДУС за 7 480 000 грн. замовило прокладки прохідного колектора і заміну трубопроводів для будинків по вул. Банковій, 11.

У 2011 році було замовлено поточний ремонт Адміністрації президента по вул. Банковій, 11 вартістю 99 тис.грн. У 2010-му ПАТ Отіс отримало замовлення на заміну одного ліфта вартістю 887 тис.грн. З моменту заснування Вісника державних закупівель в середині 2008-го ніяких інших тендерів на ремонтно-будівельні роботи управління будівлями ДУС не проводило.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини