RU

В Одесі будівельники стадіону "Чорноморець" перекрили дорогу

08.02.2012, 17:09
В Одесі будівельники стадіону
bc4df5f0ac23bc09984da9ce74d59855.jpg
Будівельники, які працювали на реконструкції стадіону "Чорноморець", перекрили вулицю Пантелеймонівську в Одесі, вимагаючи виплатити їм зарплату.

Як повідомляє Інтерфакс-Украина з посиланням на очевидців, люди без зупинки ходили по пішохідному переходу перед будівлею, в якій розташовується одна з компаній-підрядників будівництва. В результаті, в центрі Одеси утворилася величезна пробка.

Раніше повідомлялося, в середині січня кілька сотень будівельників, які працювали на реконструкції стадіону футбольного клубу "Чорноморець" в Одесі заявили, що компанія-підрядник будівництва не розрахувалася з ними за кілька місяців роботи і відмовляється виплачувати гроші. Будівельники чекають грошей з серпня поточного року. Загальна сума заборгованості не називається. Однак, за даними деяких одеських ЗМІ, зарплату не отримали майже 500 робітників.

При цьому будівельники в своїх коментарях називають суми невиплаченої їм зарплати від 7 тис.грн. до 200 тис.грн.

Керівництво компанії-підрядника відмовилося коментувати заяви робітників, мотивуючи це тим, що всі люди, які заробили гроші на будівництві стадіону, їх отримали, а ті, хто не отримав - не заробив їх. У прес-службі ФК Чорноморець повідомили, що проблеми з виплатами зарплат не стосуються футбольного клубу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини