RU

Відсьогодні торгувати ліками через Інтернет заборонено

29.12.2011, 13:28
Відсьогодні торгувати ліками через Інтернет заборонено - Фото
14a0432abded9a38f536aabbeffb651c.jpg
Сьогодні, 29 грудня, набуває чинності наказ МОЗ, яким затверджено нові ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Як повідомляє ЛІГА:ЗАКОН, серед найяскравіших змін можна відзначити заборону дистанційної (через Інтернет) торгівлі лікарськими засобами, а також продажу лікарських засобів поштою та через будь-які заклади (крім аптечних) "і поза ними", крім випадків відсутності аптеки або структурного підрозділу аптеки у сільській місцевості, коли роздрібна торгівля лікарськими засобами за переліком, встановленим наказом МОЗ, здійснюється в приміщеннях фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських, дільничних лікарень, амбулаторіях, амбулаторіях загальної практики - сімейної медицини працівниками цих установ, що мають медичну освіту, на підставі договорів, укладених з ліцензіатом, що мають ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами.

Крім того, у нових ліцензійних умовах прямо забороняється реклама лікарських засобів, які відпускаються за рецептом, що відповідає вимогам Закону "Про рекламу".

Дещо змінилися вимоги до приміщень аптек у сільській місцевості. МОЗ також вирішив розмежувати вимоги до загальної мінімальної площі для аптек, розташованих у селищах і селищах міського типу, - не менше 40 кв. м (для площі торгового залу - не менше 18 кв. м) і для аптек, розташованих у селах, - не менше 30 кв. м (для площі торгового залу - не менше 10 кв. м, приміщення для зберігання лікарських засобів - 6 кв. м; кімнати персоналу - не менше 4 кв. м). Раніше вимоги до площі для всіх аптек сільській місцевості встановлювалися в розмірі не менше 40 кв.м.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини