RU

Відомству Бродського повернуть колишні повноваження

01.03.2012, 15:21
Відомству Бродського повернуть колишні повноваження - Фото
Михайло Бродський
Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва стане спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань реалізації державної регуляторної політики, дозвільної системи та ліцензування у сфері господарської діяльності. Про це йдеться в проекті Указу президента України "Деякі питання діяльності Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва", розробленому Мінекономрозвитку й схваленому на засіданні уряду 29 лютого.

Як повідомляє прес-служба уряду, цей проект указу передбачає затвердження Положення про Держкомпідприємництва, яке президент України створив своїм Указом № 1168/2011 від 19 грудня 2011 року.

Відзначається, що Мінекономрозвитку в документі чітко розмежувало завдання, повноваження Держкомпідприємництва, а також визначило порядок діяльності служби із застосуванням норм неприпустимості дублювання функцій.

Нагадаємо, в грудні 2010 року президент України ліквідував Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва. У підсумку в складі Мінекономрозвитку був створений відповідний департамент.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини