RU

В "Борисполі" відкрили найбільший термінал України

28.05.2012, 11:15
В
Термінал D (фото: mtu.gov.ua)
Сьогодні в міжнародному аеропорту "Бориспіль" почав роботу термінальний комплекс D, який стане найбільшим в Україні й буде обслуговувати іноземних гостей під час проведення Євро-2012. Урочисте відкриття терміналу пройшло за участю президента України Віктора Януковича.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович назвав відкриття нового терміналу черговою маленькою перемогою України. Він подякував усім, хто брав участь в будівництві терміналу. "А ще я хотів би побажати пасажирам, які будуть прилітати до нас в Україну, в наші повітряні ворота "Бориспіль", комфорту, приємних відчуттів і м'якої посадки", - сказав Янукович.

Термінал D зможе обслуговувати до 15 мільйонів пасажирів на рік. Його площа становить 107 тисяч квадратних метрів. Будівництво цього терміналу почалося в листопаді 2008 року. Вартість проекту склала 4,8 млрд.грн. із залученням іноземних інвестицій.

У зоні відправлення нового аеровокзального комплексу - 61 стійка реєстрації, 18 пунктів контролю за авіаційною безпекою, 28 кабін паспортного контролю. Система обробки багажу в новому терміналі передбачає п'ять рівнів контролю за авіаційною безпекою.

Пропускна здатність системи обробки багажу - понад 3 тисячі одиниць на годину. Система має стовідсотковий рівень автоматизації, що мінімізує людський фактор і дозволяє підвищити якість і швидкість обробки багажу.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини