RU

В Ющенка побачили наближення "бюджетного колапсу"

23.10.2009, 17:25

З вини уряду Україна опинилася на межі бюджетного колапсу. Процес розрахунків з усіма бюджетними споживачами гіршає з кожним днем. Про це заявив в інтерв'ю телеканалу "Інтер" перший заступник глави Секретаріату - представник Президента України в Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак.

Як повідомляє прес-служба глави держави, коментуючи останні дані щодо заборгованості держави перед бюджетниками, О.Шлапак наголосив, що йдеться не стільки про безпосередню затримку заробітної плати, скільки про істотну затримку фінансування "захищених статей" держбюджету, які передбачають пріоритетне забезпечення життєво важливих сфер витрат.

За словами О.Шлапака, особливо складна ситуація на місцях. "Платежі місцевих громад, розпорядників коштів місцевих бюджетів або блокуються, або затримуються. Тобто уряд і казначейство гроші місцевих бюджетів використали для фінансування дефіциту державного бюджету, відділення казначейств в областях і районах забиті платіжками місцевих органів влади, які не виконуються через відсутність коштів", – констатував представник Президента в Кабміні.

За його словами, за три останні місяці і бюджет загальнодержавний, і бюджет пенсійного фонду мають набрати невідомо звідки немислимий ресурс. "Тобто ми на грані бюджетного колапсу. І це провина уряду - пряме слідство його безвідповідальних рішень", - вказав О.Шлапак.

Олександр Шлапак: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини