RU

В Ющенка хочуть швидше змінити бюджет, а то буде ще гірше

10.03.2009, 14:55

Зміни до державного бюджету необхідно внести якомога швидше, оскільки ситуація в обласних бюджетах гіршає. Про це заявив під час брифінгу у Секретаріаті Президента заступник глави Секретаріату Роман Безсмертний.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі глави держави, Р.Бессмертний відзначив: "Що пізніше буде внесено зміни, то складніше буде долати проблеми у регіонах". Також він зазначив, що неподолання наслідків економічної кризи передусім впливає на населення з низьким рівнем доходів.

У контексті змін до бюджету Р.Бессмертний нагадав про необхідність дати позитивний сигнал для міжнародних фінансових організацій, який має відкрити можливості ввести в дію кредитні кошти для розв'язання проблем бюджету. "Якщо це зелене світло не ввімкнеться, Україна не зможе шукати допомоги для покриття дефіциту бюджету", - сказав він.

За його словами, доходи місцевих бюджетів за січень і лютий поменшали на 6% порівняно з минулим роком. "Це означає, що покриття цієї заборгованості можливе лише за рахунок безпроцентних казначейських позик, але в цьому році за січень взяли стільки казначейських позик, скільки за весь минулий рік, і обсяг неповернених казначейських позик постійно зростає", - охарактеризував Р.Бессмертний цю ситуацію. При цьому вилучення з місцевих бюджетів до державного бюджету на цьому фоні також впали. "Це означає, що надії на своєчасні дотації і субвенції регіонам не збудуться", - сказав Р.Бессмертний.

За його словами, соціальна ситуація загострюватиметься і через те, що до кінця травня рівень безробіття досягне 3 мільйонів.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Роман Безсмертний: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини