RU

В Ющенка бачать в парламенті загрозу нацбезпеці

24.09.2009, 15:42

Чинний парламент не зможе прийняти державний бюджет на 2010 рік. У цьому впевнені у Секретаріаті Президента, про що сьогодні на брифінгу повідомив представник Президента в Верховній Раді Ігор Попов.

"За моєю оцінкою, на сьогодні ситуація у Верховній Раді України починає становити загрозу для національної безпеки України. Вони не приймають виключно важливих законів і зараз, відповідно до Бюджетного кодексу, починається бюджетний процес. І одна з головних функцій парламенту, окрім формування уряду, окрім контролю над урядом, затвердження програми діяльності уряду, - це прийняття бюджету. І, дивлячись на сьогоднішню ситуацію в парламенті, можна точно сказати, що цей парламент не зможе прийняти бюджет, і це вже дійсно буде становити загрозу національній безпеці України, тому що в період кризи без бюджету в країні працювати буде набагато складніше", - сказав І.Попов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами І.Попова, уряду варто б розробити і внести новий проект бюджету, оскільки вже поданий проект точно не буде прийнятий парламентом. "Продовжувати ігри навколо цього бюджету не має сенсу. Вже висловлено позиції всіма політичними силами, і ми бачимо, що навіть у самому БЮТ, серед депутатів, які є експертами в бюджетному процесі, є серйозна критика цього бюджету. Тому треба, не відкладаючи, розробляти новий проект і вносити його на розгляд Верховної Ради", - сказав він.

Нагадаємо, що крім проекту держбюджету на 2010 рік, у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про відхилення і направлення на доопрацювання проекту закону про держбюджет.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини