RU

В Януковича презентували концепцію інвестиційної реформи

06.04.2011, 17:30
В Януковича презентували концепцію інвестиційної реформи - Фото
5ffbe3becba2924f19fea526c0b57fe9.jpg

В Януковича презентували концепцію інвестиційної реформи

Сьогодні в Адміністрації Президента України за участю глави держави відбулася публічна презентація концепції інвестиційної реформи, яка покликана змінити підходи до роботи з іноземними інвесторами і використання бюджетних коштів, спрямованих на розвиток.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами Владислав Каськів (на фото) зазначив, що інвестиційна реформа, яка є однією з ключових економічних реформ, це сукупність механізмів, проектів та інститутів, спрямованих на радикальне збільшення обсягу інвестицій у національну економіку.

За словами В.Каськіва, усі компоненти інвестиційної реформи базуються на міжнародній практиці, але адаптовані до українських умов. В.Каськів наголосив, що, за розрахунками авторів реформи, результатами її реалізації стане збільшення обсягу інвестицій до 80 млрд. доларів протягом наступних трьох років, поліпшення суверенних рейтингів України, зокрема, показників у рейтингах "Doing business Всесвітнього банку" до сотої позиції з нинішнього 145-го місця, і "Global Competitiveness Report Всесвітнього економічного форуму" до 50-го з нинішнього 82-го місця, а також зменшення щорічного стоку іноземних інвестицій з 15 до 10% в рік.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини