RU

В Януковича чекають місію МВФ не тільки заради грошей

10.06.2011, 15:20

На цьому етапі з Міжнародним валютним фондом проводяться консультації про те, коли в Україну може приїхати технічна місія. Про це повідомила сьогодні журналістам на брифінгу перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова.

"Питання співпраці з Міжнародним валютним фондом - це не тільки питання грошей, але й питання економічних і політичних сигналів міжнародного співтовариства - наскільки стійка економіка України, наскільки стійка її фінансова і монетарна система і наскільки великі або низькі ризики вкладення грошей в Україну", - зазначила Акімова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, питання співпраці з МВФ - це те, на чому акцентує президент України. "Зараз йдуть технічні консультації про те, коли можуть приїхати представники МВФ для з'ясування технічних питань, які, як правило, передують приїзду місії", - сказала замглави Адміністрації президента.

Акімова наголосила, що робота із МВФ ведеться постійно. "У нас є представництво Фонду, яке перебуває у постійному контакті з урядом, НБУ, моніторить макроекономічні, монетарні, фіскальні показники України. Тому співпраця триває. І ми сподіваємося, що у швидкому майбутньому буде прийнято рішення обома сторонами, рішення про те, коли може приїхати технічна місія", - сказала вона.

Нагадаємо, на початку червня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що на сьогодні в України немає гострої птреби у грошових коштах МВФ.

Ірина Акімова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини