RU

В Європі спокійно сприйняли торгову угоду України в рамках СНД

19.10.2011, 14:45
В Європі спокійно сприйняли торгову угоду України в рамках СНД - Фото
d2df554171b46dee60499834c42406fd.jpg

В Європі спокійно сприйняли торгову угоду України в рамках СНД

Європейська комісія не бачить прямого впливу підписаної Україною угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД на відносини з ЄС. Про це заявив представник Єврокомісії Джон Кленсі.

"Країни СНД, включаючи Україну, вільні в укладенні торгових угод у відповідності зі своїми економічними пріоритетами, включаючи інші угоди про ЗВТ", - сказав Кленсі, якого цитує УНІАН.

Представник Єврокомісії наголосив, що зона вільної торгівлі не є Митним союзом (як наприклад, союз Росії, Білорусі і Казахстану) і не передбачає введення загальних митних тарифів на зовнішніх кордонах.

"Ця угода про зону вільної торгівлі не має прямого впливу на наші торгові відносини", - сказав Кленсі.

Нагадаємо, 18 жовтня в ході засідання глав уряду країн СНД в Санкт-Петербурзі була підписана угода про створення зони вільної торгівлі. Того ж дня прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив надію, що підписаний договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД набере чинності з січня 2012 року.

Договір про ЗВТ підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова та Киргизія. Не підписали договір Азербайджан, Туркменістан та Узбекистан.

Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини