RU

В уряді Росії прогнозують зниження цін на нафту

10.10.2011, 13:51
В уряді Росії прогнозують зниження цін на нафту - Фото
ee6d37f283b523ddefa1916c0bb45795.jpg

В уряді Росії прогнозують зниження цін на нафту

В Мінекономрозвитку РФ вважають найбільш вірогідним поступове зниження цін на нафту в 2012 році до рівня приблизно в $90 за барель до кінця року. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку Андрій Клепач, виступаючи в понеділок в Раді Федерації.

"Більшість чинників вказує на зниження цін на нафту в наступному році, але як знизиться, передбачити досить складно. На наш погляд, найбільш вірогідний сценарій, коли ціна на нафту в 2012 році складе близько $100 за барель в середньорічному вираженні з можливістю зниження до кінця наступного року приблизно до $90 за барель", - сказав Клепач, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Клепач нагадав, що на поточний рік офіційний прогноз по середньорічній ціні на нафту складає $108 за барель, на 2012 рік - $100 за барель.

З початку 2011 року, з його слів, ціна на нафту склала в середньому трохи більше $109 за барель, тому прогноз на цей рік буде виконано. "І надалі чекаємо, що різкого падіння цін все-таки не буде", - сказав він.

При цьому заступник міністра повідомив, що міністерство про всяк випадок прорахувало і так званий "сценарій шоку" на наступний рік, коли ціни на нафту знижуються до $60 в середньорічному вираженні. У цьому випадку падіння економіки, з його слів, може скласти до 1,5%, а дефіцит бюджету з урахуванням можливих антикризових заходів досягнути 5% ВВП.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини