В Укрексімбанку відповіли на дзвінок Зеленського з приводу скарг бізнесу

В Укрексімбанку відповіли на дзвінок Зеленського з приводу скарг бізнесу - Фото
Фото: прес-служба Укрексімбанку
05.06.2020, 15:43

У банку заявляють, що відкриті до звернень клієнтів і готові розглядати будь-які питання, що надходять через офіційні канали комунікації

Наглядова рада Укрексімбанку відкрита до звернень клієнтів і готова розглядати будь-які питання, "які будуть доведені до її відома офіційними каналами комунікації". Про це  йдеться  в зверненні наглядової ради банку.

"Ми налаштовані підтримувати своїх клієнтів на шляху виходу із кризи і закликаємо їх якомога швидше почати офіційну і прозору комунікацію з відповідними органами управління банку", - відзначають у повідомленні.

В Укрексімбанку нагадують, що до компетенції наглядової ради правління банку входить вирішення поточних бізнес-справ таким чином, щоб врахувати як інтереси банку, так і інтереси клієнта.

У банку підкреслюють, що контроль за ефективністю роботи правління є виключною компетенцією наглядової ради, а не акціонера чи будь-якого іншого політичного органу.

  • 3 червня під час робочої поїздки президента Володимира Зеленського в Хмельницьку область підприємці поскаржилися йому, що не можуть реструктуризувати кредити в Укрексімбанку. Зеленський публічно зателефонував голові банку Євгену Мецгеру і сказав: "Будь ласка, прийміть таке рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік. У них зараз немає грошей через коронавірус".
  • У партії Порошенка побачили в цьому дзвінку тиск та використання службового становища і звернулися у ДБР і НАБУ.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Популярне