RU

В Україні з'явиться перерахунок за неякісні комунальні послуги

18.05.2021, 09:25
В Україні з'явиться перерахунок за неякісні комунальні послуги - Фото
Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів готує перерахунок вартості комунальних послуг при їхньому неякісному наданні. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій.

Протягом 15 календарних днів триватимуть електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови.

Підписуйтесь на LIGA. бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У проєкті запропоновано механізм і умови здійснення перерахунку вартості послуг із постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення тощо. Також передбачені кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг (які враховуються при здійсненні виконавцем комунальних послуг перерахунку вартості таких послуг у разі їхнього ненадання, надання не в повному обсязі або неналежної якості).
У проєкті документа визначаються особливості здійснення перерахунку вартості комунальних послуг залежно від виду договору, укладеного між виконавцем і споживачем, і умов нарахування плати за ці комунальні послуги.

Вказується, що перерахунок за неякісну послугу здійснюватиметься надавачем послуги на підставі складеного акту-претензії. При цьому якщо акт надійде від одного споживача, який проживає в багатоквартирному будинку, перерахунок буде здійснюватися для всього будинку.

Також підкреслюється, що перерахунок за неякісне надання комунальних послуг здійснюватиметься незалежно від наявності у споживача боргів за комуналку.

  • У разі несплати за комунальні послуги споживачі несуть певні види відповідальності. У деяких випадках виконавча служба може накласти на єдине житло боржника арешт.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини