RU

В Україні збільшили штрафи за помилковий виклик пожежної або поліції

31.03.2021, 10:28
В Україні збільшили штрафи за помилковий виклик пожежної або поліції - Фото
Ілюстративне фото: пресслужба МВС

Верховна Рада посилила відповідальність за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки. За законопроєкт №4157 у другому читанні проголосували 300 парламентаріїв.

Згідно з новими змінами в ст. 270 Кримінального кодексу, вводиться кримінальна відповідальність за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки, якщо це спричинило виникнення пожежі або аварії, якою буде завдано шкоди здоров'ю людей або майнову шкоду у великому розмірі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

За завідомо неправдивий виклик пожежників, поліції, бригади "швидкої" допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань передбачений штраф в розмірі від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-3400 грн). Зараз штраф за таке порушення становить 3-7 мінімумів (51-119 грн).

За невиконання приписів, розпоряджень та постанов посадових осіб Держслужби надзвичайних ситуацій для посадових осіб і ФОПів тепер передбачено штраф у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-3400 грн), а за повторне порушення протягом року – від 200 до 300 мінімумів (3400 грн-5100 грн).

Дивіться також: Україна разом з Францією будуть виробляти висотні підйомники для пожежників: відео

Законом також передбачено штрафи за використання протипожежної, аварійно-рятувальної або іншої спеціальної техніки або засобів протипожежного захисту не за призначенням.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини